Zakon Vampire

Forum Zakonu VAMPIRE


#1 2008-02-26 12:15:17

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Głosowania

W tym wątku Lordowie będą mieli możliwość przedstawiania swoich propozycji co do przyszłości zakonu, jego składu osobowego i innych ważnych dla Vampire spraw. Nad wszystkimi zamieszczonymi  tutaj  problemami  będziemy dyskutować i każdy z nich rozstrzygać przez głosowanie.

Offline

 

#2 2008-02-26 12:21:56

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Głosowania

Czy ktoś z Rady ma wątpliwości co do członkostwa Witusa z Koszecina i aadama? Ja mam . MEGAWOJNA pokazała ile można stracić poprzez bierną postawę niektórych członków zakonu.  Jestem za tym by usuwać wszystkich małoaktywnych graczy. Stracimy na liczebności ale być może w następnych wojnach właśnie dzięki temu odniesiemy zwycięstwo. Jestem za USUNIĘCIEM obu wyżej wymienionych.

Offline

 

#3 2008-02-26 16:58:26

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

Ja jestem za usunięciem aadam, jest już w zakonie dłuższy czas i się praktycznie niczym nie wykazał, jeżeli chodzi o Witusia to bym go jeszcze zostawił, jest od pewnego czasu i swoją nieobecnośc usprawiedliwił, więc jestem za tym aby pozostał, aadam może leciec

Offline

 

#4 2008-02-26 18:45:41

oloander

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

Jako czlonek Rady przypominam o regulaminie tzn aadam posiada range przemieniony wiec zgodnie z regulaminem powinnismy zmniejszyc mu range i udzielic ostrzezenia proponuje dac mu szanse. Co do Witusa na pewno jest aktywny lecz jak powiedzial jest zajety w weekend i bardziej pasuja mu wojny w tygodniu proponuje zostawic go na jakis czas moze sie przydac bo nie zawsze skonczymy wojny w 2 dni a gracz ktory w poniedzialek skonczy za nas i dolozy kilka cennych rw moze sie przydac powiniem zostac na jakis czas

Offline

 

#5 2008-02-26 20:37:13

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

aadam dostał ostrzeżenie i pomniejszyłem jego rangę w zakonie o jeden poziom zgodnie z regulaminem zakonu

Ostatnio edytowany przez Hanibal (2008-02-26 20:38:06)

Offline

 

#6 2008-02-26 22:31:27

oloander

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

I bardzo dobrze mam nadzieje ze sie chlopak przebudzi i moze cos jescze z niego bedzie hehe Tylko szkoda ze zmieniles mu range na dziecie ciemnosc zmieniam na swieza krew  mam nadzieje ze o upomnieniu nie zapomniales:))

Ostatnio edytowany przez oloander (2008-02-26 22:34:43)

Offline

 

#7 2008-02-27 16:07:49

Arcziz

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

Jak To moj Koleszka powiedzial ze :

Najslabszy nie zawsze jest Najgorszy... Jakby nie Slabiaki to roznie by moglo byc...

Offline

 

#8 2008-03-05 13:25:22

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Głosowania

Ponawiam pytanie czy jest ktoś oprócz mnie kto uważa ,że Witus i aadam są nam niepotrzebni? Nic nie robią , totalna olewka.

Offline

 

#9 2008-03-05 23:26:46

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

aadam został już ukarany, ale ja bym ich zostawił, ponieważ jak odejdą to będziemy będziemy mieli wysokie staty a jesteśmy słabi a oni ratują nas przed wypowiedzeniem wojny przez silniejszy zakon, niech jeszcze zostaną

Offline

 

#10 2008-03-06 09:51:10

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Głosowania

A poziom nam aż tak dramatycznie nie wzrośnie bo ledwie do 28,8 . W tej chwili mamy 28.1

Offline

 

#11 2008-03-07 14:13:39

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

Ja się z min skontaktuje, i się zapytam jak sobie wyobraża pobyt w naszym zakonie

Offline

 

#12 2008-03-07 16:59:33

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Głosowania

Drogi szwagierku i co się dowiedziałeś od naszego drogiego Witusa?

Offline

 

#13 2008-03-07 17:28:05

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

ja się z Vitusiem nie kontaktowałem, tylko z aadamem, jeszcze nic nie odpowiedział, musimy przeprowadzic wojnę i wtedy się okaże kto zostanie a kto odejdzie, tak będzie najlepiej

Offline

 

#14 2008-03-07 17:40:21

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Głosowania

przez ten duet tracimy dużo RW , wyeliminujmy ich a skorzystamy na tym

Offline

 

#15 2008-03-07 17:46:42

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Głosowania

dobra jak dzisiaj nie odpowiedzą do godzi 22 to lecą z zakonu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granaruto-pbf.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.legenda-shinobi.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl www.nightcrew.pun.pl