Zakon Vampire

Forum Zakonu VAMPIRE

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-03-20 07:05:51

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Zamczysko

Dział poświęcony sprawom związanym z zamkiem Vampire. Wszystkie kwestie dotyczące zamku chciałbym by były poruszane w tym miejscu.

Offline

 

#2 2008-03-20 07:08:34

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Zamczysko

Myślę ,że warto zainwestować w zamkowe ulepszenia.
Mamy do wyboru:

1.Ulepszanie systemu ochrony zwiększa zbroje obrońcy poprzez zwiększenie wartości bazowych o 4 procent            50 rubinów


2.Pokój treningowy redukuje koszty treningu zwiększa na etap o 2 procent                                                    50 rubinów


3.Skrzynia skarbów chroni Cię przed obcymi atakami i zabezpiecza bazową wartość 3000 srebra               50 rubinów



Bazowe koszty utrzymania są wyliczane w zależności od ilości członków zakonu i ich poziomu, im więcej członków i ich poziom jest wyższy, tym większe stają się dzienne koszty utrzymania..
Jeżeli nie jesteś w stanie opłacać kosztów utrzymania, wszystkie zamkowe bonusy zostaną wyłączone..
Twój zamek powinien zostać zajęty, wszystkie wartości zostaną zredukowane o jeden poziom.
Które z nich włączymy na początek?

Offline

 

#3 2008-03-20 09:14:38

Bastard

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Zamczysko

Wkładam sakiewkę 50 czerwonych i za pozwoleniem Najstarszego włączam system obrony, by trudniej było zdobyć to, o co tak WALCZYLIŚMY !

Offline

 

#4 2008-03-20 09:35:21

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Zamczysko

Pięknie. Masz do tego pełne prawo i moją zgodę. Nie sądzę by ktoś protestował albowiem to ty wyłożyłeś rubiny. Ponadto konsultowałeś się ze mną.Brakuje nam 23 rubinki i mamy kolejne ulepszenie.
W co zainwestujemy rubiny?

Offline

 

#5 2008-03-21 14:45:58

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Zamczysko

Zerknij w zakładkę zakon>zakon wojna>ulepsz zamek. W tym miejscu masz opisane wszystkie dostępne ulepszenia.
Jeśli chodzi o mnie ja bym zainwestował w pokój treningowy.

Offline

 

#6 2008-03-21 17:53:48

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Zamczysko

większe zamczysko. niestety za mało nas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.public-ventrilo.pun.pl www.legenda-shinobi.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.nightcrew.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl