Zakon Vampire

Forum Zakonu VAMPIRE


#1 2008-06-23 20:00:26

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Nowi członkowie zakonu

proponuję wpisywac tutaj ważne sprawy zakonne, dotyczące wojen, ataków.
teraz przyjmujemy nowych członków do zakonu i nie wiadomo kogo się przyjęło, kto wie czy ktoś nie jest jakąś mendą
pozdro

Offline

 

#2 2008-06-23 22:21:45

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

Masz rację

Offline

 

#3 2008-06-24 15:16:18

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

kwestia daniny na zakon, proponuje żeby ją płacili wszyscy członkowie zakonu od 25 levelu

Offline

 

#4 2008-06-24 22:03:31

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

jeśli chodzi o akademię to nie ma potrzeby jej tworzyc, bo w ten sposób schowają się w niej ewentualne farmy, a teraz będziemy przujmowac graczy, a ci którzy nie spełnią naszych oczekiwań zostaną usunięci i w ten sposób przybędą farmy, w przyszłym tygodniu można rozpocząc weryfikacje nowo przyjętych członków

Offline

 

#5 2008-06-24 22:05:53

bartuss

Zbanowany

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

Rozumiem i generalnie rzecz biorac masz racje.   Gram od niedawna i poprostu o wiele rzeczy pytam, inie wszystko jeszcze wiem.

Offline

 

#6 2008-06-24 22:21:12

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

No to bartuss staty do góry bo w tej chwili odstajesz od reszty Lordów ( o czessiu nie wspominam ) . Hehe nie przejmuj się każdy z Nas był oseskiem i nie od razu wiedział o co w tej grze chodzi. Nie wiesz zawsze pytaj , a jak ktoś ci dokucza napomknij o tym . Wiesz dobrze ,że na Wampirzą brać zawsze można liczyć

Offline

 

#7 2008-06-24 22:25:45

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

Co do nowicjuszy  to myślę ,że przez wakacje mogą się z nami bawić . Warto jednak ich już teraz poinformować ,że Vampire to był , jest i będzie zakon skupiający miłośników wojen na forum i Ci którym to się nie podoba długo miejsca u Nas nie zagrzeją.  Na chwałę zakonu niech rozwijają postacie bo jak wiadomo przeciwnik nie śpi ... sami wiecie kto

Offline

 

#8 2008-06-25 09:33:25

bartuss

Zbanowany

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

Powoli do celu 

Offline

 

#9 2008-06-25 17:08:29

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

Czy tworzymy akademię , tudzież do końca wakacji żadnych nerwowych kroków a po wakacjach przesiew? To moje pytanie do Lordów i Ladies .

Offline

 

#10 2008-06-25 17:13:35

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

nie ma sensu jej tworzyc, będziemy przyjmowac do zakonu, a nowo przyjęci mają większe szanse na rozwój postaci, chyba że dojdzie do takiej sytuacji że wszyscy okażą się dobrzy, więc wtedy można się zastanowic nad tworzeniem akademii żeby nie stracic dobrych graczy, a zakon główny się stracił na swoim wizerunku przez słabszych graczy

Offline

 

#11 2008-06-25 17:27:29

bartuss

Zbanowany

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

Z jednej strony akademia to gracze o slabszych lvl,czyli mniejszy problem w przypadku ataku przez lub na inny zakon. Lecz z drugiej strony tak jak pisal wczesniej Hanibal,moga sie w takiej akademi potencjalne farmy schronic. Mysle ze sa plusy i minusy akademi. Decyzje pozostawiam Wam,bardziej doswiadczonym Vampirom. Pozdrawiam

Offline

 

#12 2008-06-25 18:14:19

cebulsonos

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

odnosnie przyjmowania slabszych czlonko znacie moja opinie jednakze ja pod koniec wakacji zalozyl bym jednak akademie poniewaz musimy miec swieza krew i potecjalnych nastepcow nie oszukujmy sie kiedys kazdy z nas zrezygnuje z tej gry i szkoda by bylko aby vampire przestalo istniec taka mala dygresja

Offline

 

#13 2008-06-26 11:27:11

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

a ja jestem zdania takiego ze musimy stac się najlepszym zakonem 8serw, a jak do tego dojdzie to zakończymy przygodę z BK i zakon Vampire stanie się legendą tego właśnie serwera pozdro dla najlepszych czyli Vampire

Offline

 

#14 2008-06-26 19:54:53

Hanibal

Radny Zakonu

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

ja bym usunął gracza Cappy, jest w zakonie kilka dni a już parę dni jest nieobecny, Vampire to nie poczekalnia do usuniecia

Offline

 

#15 2008-06-26 21:23:06

Feathor Ferenczy

Najstarszy Lord Wampir

Punktów :   

Re: Nowi członkowie zakonu

Wywal go i po sprawie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granaruto-pbf.pun.pl www.legenda-shinobi.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.nightcrew.pun.pl www.naruto-polskieforum.pun.pl